• Top Vizionate Pro TV
  • Generale Pro TV
  • Sport Stirile Digi Sport
  • Filme În căutarea lui Nemo
  • Stiinta & Documentare Maşini nervoase Sezonul 4 - Episodu...
  • Desene animate Duck TV
  • Stiri Digi 24
  • Muzica Cat Music Live

Acum: Rezumatele Etapei Liga 1

08:00

Mai sunt ramase 41 minute

Urmează mai târziu

Digi Sport 4

  • 08:00

    Rezumatele Etapei Liga 1

  • 08:45

    La Liga: Celta Vigo - Atletico Madrid La Liga

  • 10:30

    Serie A: Lecce - Lazio Serie A

  • 12:30

    La Liga: Villareal - Barcelona La Liga

  • 14:15

    Serie A: Milan - Juventus Serie A

  • 16:00

    Liga a 2-a: Mioveni - Rapid Liga a 2-a

  • 18:00

    La Liga: Celta Vigo - Atletico Madrid La Liga

  • 19:45

    Rezumatele Etapei Liga 1

  • 20:30

    Live La Liga: Getafe - Villareal La Liga

  • 22:30

    Digi Show

  • 22:45

    Live Serie A: Atalanta - Sampdoria Serie A

  • 00:45

    Liga 1: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova Liga 1

  • 02:30

    UCL Magazin

  • 03:00

    Avanpremiera La Liga

Mâine (9 Iulie)

  • 01:00

    Rezumatele Etapei Liga 1

  • 01:45

    La Liga: Valencia - Athletic Bilbao La Liga

  • 03:30

    Serie A: Fiorentina - Sassuolo Serie A

  • 05:15

    La Liga: Valladolid - Levante La Liga

  • 07:00

    Rezumatele Etapei Liga 1

  • 07:45

    Rezumat Germania Bundesliga

  • 08:45

    La Liga: Valencia - Athletic Bilbao La Liga

  • 10:30

    Serie A: Inter - Brescia Serie A

  • 12:30

    La Liga: Betis - Villarreal La Liga

  • 14:15

    Serie A: SPAL - Milan Serie A

  • 16:15

    Liga 1 Liga 1

  • 18:00

    Liga 1 Liga 1

  • 20:00

    La Liga World

  • 21:30

    Live Werder Bremen - Heidenheim Bundesliga Play-off

  • 22:30

    Live Werder Bremen - Heidenheim Bundesliga Play-off

  • 00:00

    Liga 1 Liga 1

  • 01:45

    Serie A: Atalanta - Napoli Serie A

  • 03:30

    La Liga: Real Madrid - Getafe La Liga

  • 05:15

    Serie A: Roma - Udinese Serie A

Poimâine (10 Iulie)

  • 00:00

    Liga 1 Liga 1

  • 01:45

    Serie A: Atalanta - Napoli Serie A

  • 03:30

    La Liga: Real Madrid - Getafe La Liga

  • 05:15

    Serie A: Roma - Udinese Serie A

  • 07:00

    La Liga: Eibar - Osasuna La Liga

  • 08:45

    Serie A: Roma - Udinese Serie A

  • 10:30

    La Liga: Real Sociedad - Espanyol La Liga

  • 12:30

    Serie A: Atalanta - Napoli Serie A

  • 14:15

    Liga 1: Viitorul - Dinamo Liga 1

  • 16:15

    La Liga: Barcelona - Atletico Madrid La Liga

  • 18:15

    La Liga: Real Madrid - Getafe La Liga

  • 20:00

    Kickboxing: Colosseum Tournament

  • 23:00

    Liga a 2-a: Turis-Oltul turnu Magurele - FC Arges Liga a 2-a

  • 00:45

    Liga 1: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova Liga 1

  • 02:30

    UCL Magazin

  • 03:00

    Avanpremiera La Liga

  • 03:30

    Tenis: Winners Open