• Top Vizionate Digi Sport 1
  • Generale Visuri la cheie
  • Sport Live Euro Fotbal
  • Filme Dragoste în alb-negru
  • Stiinta & Documentare Cum explici asta?
  • Desene animate Duck TV
  • Stiri Ştirile România TV
  • Muzica Taraf TV

Acum: O balerină la Paris

21:30

Mai sunt ramase 12 minute

Urmează mai târziu

Disney Channel

  • 21:30

    O balerină la Paris

  • 22:00

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 22:30

    Cavaler accidental

  • 23:00

    Bizaardvark

  • 23:30

    Bizaardvark

Mâine (21 Octombrie)

  • 00:00

    Penny de la M.A.R.S.

  • 00:30

    Penny de la M.A.R.S.

  • 01:00

    Cronicile Evermoor

  • 01:30

    Cronicile Evermoor

  • 02:00

    Violetta

  • 02:40

    Binny si Fantoma

  • 03:05

    Sadie Sparks

  • 03:25

    Sadie Sparks

  • 03:50

    Randy Cunningham Băiatul Ninja

  • 04:10

    Randy Cunningham Băiatul Ninja

  • 04:35

    Motanul deghizat

  • 04:55

    Motanul deghizat

  • 05:15

    Sadie Sparks

  • 05:35

    Sadie Sparks

  • 06:00

    Băiat, Fată, etc

  • 06:10

    Băiat, Fată, etc

  • 06:30

    Băiat, Fată, etc

  • 06:50

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 07:20

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 07:50

    Casa bufnițelor

  • 08:20

    Casa bufnițelor

  • 08:50

    Bizaardvark

  • 09:20

    Bizaardvark

  • 09:50

    O balerină la Paris

  • 10:20

    So Awkward

  • 11:00

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 11:30

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 12:00

    Coop si Cami intreaba lumea

  • 12:30

    Coop si Cami intreaba lumea

  • 13:00

    Disney 11

  • 13:30

    Disney 11

  • 14:00

    Tabără cu peripeții

  • 14:30

    Tabără cu peripeții

  • 15:00

    Casa lui Raven

  • 15:30

    Casa lui Raven

  • 16:00

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 16:30

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 17:00

    Băiat, Fată, etc

  • 17:10

    Băiat, Fată, etc

  • 17:30

    Băiat, Fată, etc

  • 17:40

    Băiat, Fată, etc

  • 17:55

    So Awkward

  • 18:30

    Cavaler accidental

  • 19:00

    Cavaler accidental

  • 19:30

    Tabără cu peripeții

  • 20:00

    Tabără cu peripeții

  • 20:30

    Penny de la M.A.R.S.

  • 21:00

    Penny de la M.A.R.S.

  • 21:30

    O balerină la Paris

  • 22:00

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 22:30

    Cavaler accidental

  • 23:00

    Bizaardvark

  • 23:30

    Bizaardvark

  • 00:00

    Penny de la M.A.R.S.

Poimâine (22 Octombrie)

  • 00:00

    Penny de la M.A.R.S.

  • 00:30

    Penny de la M.A.R.S.

  • 01:00

    Cronicile Evermoor

  • 01:30

    Cronicile Evermoor

  • 02:00

    Violetta

  • 02:40

    Binny si Fantoma

  • 03:05

    Sadie Sparks

  • 03:25

    Sadie Sparks

  • 03:50

    Randy Cunningham Băiatul Ninja

  • 04:10

    Randy Cunningham Băiatul Ninja

  • 04:35

    Motanul deghizat

  • 04:55

    Motanul deghizat

  • 05:15

    Sadie Sparks

  • 05:35

    Sadie Sparks

  • 06:00

    Băiat, Fată, etc

  • 06:10

    Băiat, Fată, etc

  • 06:30

    Băiat, Fată, etc

  • 06:50

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 07:20

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 07:50

    Casa bufnițelor

  • 08:20

    Casa bufnițelor

  • 08:50

    Bizaardvark

  • 09:20

    Bizaardvark

  • 09:50

    O balerină la Paris

  • 10:20

    So Awkward

  • 11:00

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 11:30

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 12:00

    Coop si Cami intreaba lumea

  • 12:30

    Coop si Cami intreaba lumea

  • 13:00

    Disney 11

  • 13:30

    Disney 11

  • 14:00

    Tabără cu peripeții

  • 14:30

    Tabără cu peripeții

  • 15:00

    Casa lui Raven

  • 15:30

    Casa lui Raven

  • 16:00

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 16:30

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 17:00

    Băiat, Fată, etc

  • 17:10

    Băiat, Fată, etc

  • 17:30

    Băiat, Fată, etc

  • 17:40

    Băiat, Fată, etc

  • 17:55

    So Awkward

  • 18:30

    Cavaler accidental

  • 19:00

    Cavaler accidental

  • 19:30

    Tabără cu peripeții

  • 20:00

    Tabără cu peripeții

  • 20:30

    Penny de la M.A.R.S.

  • 21:00

    Penny de la M.A.R.S.

  • 21:30

    O balerină la Paris

  • 22:00

    Miraculous: Buburuza și Motan Noir

  • 22:30

    Cavaler accidental

  • 23:00

    Bizaardvark

  • 23:30

    Bizaardvark

  • 00:00

    Penny de la M.A.R.S.