• Top Vizionate Pro TV
  • Generale Ştirile Pro Tv
  • Sport Digi Sport 1
  • Filme Profesorul T Sezonul 1 - Episodul 4
  • Stiinta & Documentare Secretele Bibliei dezvăluite - Adev...
  • Desene animate Duck TV
  • Stiri Digi 24
  • Muzica Cat Music Live

Acum: Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite

03:15

Urmează mai târziu

Eurosport 1

  • 02:30

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite

    Slalom uriaş masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

Mâine (21 Octombrie)

  • 01:00

    Curse de turisme: Cupa Mondială , în Slovacia

    Retrospectivă.

  • 01:30

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a zecea Lanciano - Tortoreto.

  • 02:30

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite

    Slalom uriaş masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 03:15

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite

    Slalom uriaş feminin – Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 04:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Ziua întâi Programul britanic.

  • 06:00

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a zecea Lanciano - Tortoreto.

  • 08:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Ziua întâi Programul britanic.

  • 09:30

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a zecea Lanciano - Tortoreto.

  • 11:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Ziua întâi Programul britanic.

  • 12:30

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a zecea Lanciano - Tortoreto.

  • 13:25

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a unsprezecea Porto Sant Elpidio - Rimini.

  • 17:30

    Ciclism: Seria Pro - Scheldeprijs, în Belgia

  • 18:35

    Ciclism: Seria Pro - Paris - Tours, în Franţa

  • 20:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Ziua a doua Programul britanic.

  • 20:45

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Ziua a doua Programul britanic.

  • 01:00

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a unsprezecea Porto Sant Elpidio - Rimini.

  • 02:30

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Alta Badia, în Italia

    Slalom uriaş masculin - Manşa a 2-a.

  • 03:15

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa

    Slalom uriaş feminin – Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 04:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Ziua a doua Programul britanic.

Poimâine (22 Octombrie)

  • 01:00

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a unsprezecea Porto Sant Elpidio - Rimini.

  • 02:30

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Alta Badia, în Italia

    Slalom uriaş masculin - Manşa a 2-a.

  • 03:15

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa

    Slalom uriaş feminin – Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 04:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Ziua a doua Programul britanic.

  • 06:00

    Ciclism: Seria Pro - Scheldeprijs, în Belgia

  • 07:00

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a unsprezecea Porto Sant Elpidio - Rimini.

  • 08:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Ziua a doua Programul britanic.

  • 09:30

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a unsprezecea Porto Sant Elpidio - Rimini.

  • 11:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Ziua a doua Programul britanic.

  • 12:30

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a unsprezecea Porto Sant Elpidio - Rimini.

  • 13:25

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a douăsprezecea Cesenatico - Cesenatico.

  • 17:45

    Ciclism: Circuitul Mondial - Gent - Wevelgem, în Belgia

  • 18:25

    Ştirile Eurosport

  • 18:30

    Tenis: Turneul de Mare Slem de la Roland Garros, la Paris, în Franţa

  • 20:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Turul 3 Programul britanic.

  • 20:40

    Ştirile Eurosport

  • 20:45

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Turul al patrulea Programul britanic.

  • 01:00

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei, în Italia

    Etapa a douăsprezecea Cesenatico - Cesenatico.

  • 02:30

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Adelboden, în Elveţia

    Slalom uriaş masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 03:15

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Lienz, în Austria

    Slalom uriaş feminin – Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 04:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei

    Turul al patrulea Programul britanic.