• Top Vizionate Romania TV
  • Generale Pro TV
  • Sport Fotbal Cupa Germaniei: Leverkusen -...
  • Filme Coldplay: Live în São Paulo
  • Stiinta & Documentare Fishing & Hunting
  • Desene animate Phineas și Ferb
  • Stiri Digi 24
  • Muzica Mezzo TV

Acum: Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

06:00

Mai sunt ramase 1 ora si 38 minute

Urmează mai târziu

Eurosport 1

  • 06:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

  • 08:30

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

    Retrospectivă.

  • 09:30

    Tenis: Opinia jucătorilor

    R. Nadal.

  • 12:30

    Snooker: Openul Mondial, în China

    Semifinale.

  • 13:15

    Snooker: Openul Mondial, în China

    Semifinale.

  • 14:00

    Snooker: Openul Mondial, în China

    Finala.

  • 15:00

    Ciclism: Turul Franţei

    Etapa a optsprezecea, Trie sur Baise - Pau.

  • 15:30

    Ciclism: Turul Franţei

    Etapa a nouăsprezecea, Lourdes - Laruns.

  • 17:30

    Ciclism: Turul Franţei

    Etapa a douăzecea, St Pee sur Nivelle - Espelette.

  • 19:00

    Ciclism: Turul Franţei

    Etapa a douăzeci şi una, Houilles - Paris.

  • 20:00

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Ziua a 8-a.

  • 21:00

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Ziua a 8-a.

  • 22:00

    Tenis: Opinia jucătorilor

    R. Nadal.

  • 00:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

  • 01:30

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

    Retrospectivă.

  • 02:30

    Snooker: Openul Mondial, în China

    Finala.

Mâine (11 Iulie)

  • 00:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

  • 01:30

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

    Retrospectivă.

  • 02:30

    Snooker: Openul Mondial, în China

    Finala.

  • 04:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord

    Finala Programul britanic.

  • 06:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Austin, în Statele Unite

  • 08:30

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Austin, în Statele Unite

    Retrospectivă.

  • 09:30

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Ziua a 7-a.

  • 10:30

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Ziua a 8-a.

  • 11:30

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Ziua a 8-a.

  • 12:30

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord

    Semifinale Programul britanic.

  • 13:15

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord

    Semifinale Programul britanic.

  • 14:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord

    Finala Programul britanic.

  • 15:00

    Ciclism: Turul Franţei

    Etapa a cincisprezecea, Givors - Mont Ventoux.

  • 16:00

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Franţei, în Franţa

  • 18:00

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Ziua a 9-a.

  • 19:15

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Ziua a 9-a.

  • 20:30

    Tenis: Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows, New York

    Masculin finala.

  • 22:00

    Tenis: Opinia jucătorilor

    R. Nadal.

  • 00:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Austin, în Statele Unite

  • 01:30

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Austin, în Statele Unite

    Retrospectivă.

  • 02:30

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord

    Finala Programul britanic.

  • 04:00

    Snooker: Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit

    Finala Programul britanic.

Poimâine (12 Iulie)

  • 00:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Austin, în Statele Unite

  • 01:30

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Austin, în Statele Unite

    Retrospectivă.

  • 02:30

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord

    Finala Programul britanic.

  • 04:00

    Snooker: Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit

    Finala Programul britanic.

  • 06:00

    Curse de maşini: WTCR

    Jocuri video.

  • 07:00

    Curse de maşini: WTCR

    Jocuri video.

  • 08:00

    Curse de maşini: WTCR, la Ningbo, în China

    Jocuri video.

  • 09:00

    Curse de maşini monomarcă: Super Cupa Porsche, la Spielberg, în Austria

    Inclusiv avancronica.

  • 09:30

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Ziua a 8-a.

  • 10:30

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Ziua a 9-a.

  • 11:30

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Ziua a 9-a.

  • 12:30

    Curse de maşini monomarcă: Super Cupa Porsche, la Spielberg, în Austria

    Inclusiv avancronica.

  • 13:15

    Curse de maşini monomarcă: Super Cupa Porsche, la Spielberg, în Austria

    Inclusiv avancronica.

  • 14:15

    Snooker: Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit

    Finala Programul britanic.

  • 15:00

    Ciclism: Turul Franţei

    Etapa a cincea, Ypres - Arenberg Porte du Hainaut.

  • 16:00

    Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Franţei, în Franţa

  • 18:00

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Etapa/Ziua a zecea.

  • 19:15

    Tenis: Demonstrativ , în Franţa

    Etapa/Ziua a zecea.

  • 20:30

    Tenis: Openul australian, la Melbourne

    Ziua a 8-a.

  • 22:00

    Tenis: Opinia jucătorilor

    R. Nadal.

  • 00:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

  • 01:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

    Retrospectivă.

  • 02:00

    Curse de maşini monomarcă: Super Cupa Porsche, la Spielberg, în Austria

    Inclusiv avancronica.

  • 02:30

    Snooker: Mastersul de la Shanghai

    Finala.