• Top Vizionate Pro TV
  • Generale Castele de gheață
  • Sport Live Stirile Digi Sport
  • Filme Jane Eyre
  • Stiinta & Documentare Relatively Nat & Liv - Parent Trapp...
  • Desene animate Duck TV
  • Stiri Newsroom
  • Muzica Cat Music Live

Acum: Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

10:20

Mai sunt ramase 24 minute

Urmează mai târziu

Eurosport 1

  • 10:20

    Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

    Slalom uriaş masculin - Manşa 1 Inclusiv avancronica.

  • 11:30

    Schi alpin: Cupa Mondială, la St Moritz, în Elveţia

    Super-G: Proba feminină.

  • 12:30

    Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria

    Ştafeta feminină.

  • 13:50

    Fotbal: Premier League Show

  • 14:25

    Fotbal: Premier League

    Etapa a 17-a, Liverpool (Anglia) - Watford (Anglia).

  • 16:30

    Fotbal: Premier League Show

  • 16:55

    Fotbal: Premier League

    Etapa a 17-a, Chelsea (Anglia) - Bournemouth (Anglia).

  • 19:00

    Fotbal: Premier League

    Etapa a 17-a, Southampton (Anglia) - West Ham (Anglia).

  • 21:30

    Atletism: Liga de diamant IAAF

  • 22:30

    Ştirile Eurosport

  • 22:35

    Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit

    Semifinale Programul britanic.

  • 00:30

    Ştirile Eurosport

  • 00:35

    Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Copperhead, în Statele Unite

    Halfpipe.

  • 01:30

    Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cortina d'Ampezzo, în Italia

    Slalom paralel.

Mâine (15 Decembrie)

  • 00:30

    Ştirile Eurosport

  • 00:35

    Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Copperhead, în Statele Unite

    Halfpipe.

  • 01:30

    Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cortina d'Ampezzo, în Italia

    Slalom paralel.

  • 02:35

    Schi alpin: Cupa Mondială, la St Moritz, în Elveţia

    Super-G: Proba feminină.

  • 03:15

    Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

    Slalom uriaş masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 04:00

    Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit

    Semifinale Programul britanic.

  • 06:00

    Schi alpin: Cupa Mondială, la St Moritz, în Elveţia

    Super-G: Proba feminină.

  • 06:45

    Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

    Slalom uriaş masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 07:30

    Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Klingenthal, în Germania

    Echipe, DT140 Inclusiv avancronica.

  • 08:30

    Curse de maşini: WTCR, la Sepang, în Malaezia

    Calificări.

  • 09:00

    Curse de maşini: WTCR, la Sepang, în Malaezia

    Prima cursă.

  • 10:00

    Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

    Slalom masculin - Manşa 1 Inclusiv avancronica.

  • 11:30

    Curse de maşini: WTCR, la Sepang, în Malaezia

    Prima cursă.

  • 12:00

    Curse de maşini: WTCR, la Sepang, în Malaezia

    Cursa a doua.

  • 13:00

    Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria

    Feminin, pursuit, 10 km.

  • 13:40

    Curse de maşini: WTCR, la Sepang, în Malaezia

    Cursa a doua.

  • 14:00

    Curse de maşini: WTCR, la Sepang, în Malaezia

    Cursa a treia.

  • 15:00

    Fotbal: Premier League Show

  • 15:55

    Fotbal: Premier League

    Etapa a 17-a, Manchester United (Anglia) - Everton (Anglia).

  • 18:00

    Fotbal: Premier League Show

  • 18:25

    Fotbal: Premier League

    Etapa a 17-a, Arsenal (Anglia) - Manchester City (Anglia).

  • 20:40

    Ştirile Eurosport

  • 20:45

    Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit

    Finala Programul britanic.

  • 00:00

    Ştirile Eurosport

  • 00:15

    Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

    Slalom masculin - Manşa 1 Inclusiv avancronica.

  • 00:45

    Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

    Slalom masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 01:15

    Schi alpin: Cupa Mondială, la St Moritz, în Elveţia

    Slalom paralel.

Poimâine (16 Decembrie)

  • 00:00

    Ştirile Eurosport

  • 00:15

    Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

    Slalom masculin - Manşa 1 Inclusiv avancronica.

  • 00:45

    Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

    Slalom masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 01:15

    Schi alpin: Cupa Mondială, la St Moritz, în Elveţia

    Slalom paralel.

  • 02:30

    Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Klingenthal, în Germania

    DT 140 Inclusiv avancronica.

  • 04:00

    Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit

    Finala Programul britanic.

  • 06:00

    Curse de maşini: WTCR, la Sepang, în Malaezia

    Prima cursă.

  • 06:30

    Curse de maşini: WTCR, la Sepang, în Malaezia

    Cursa a doua.

  • 07:00

    Curse de maşini: WTCR, la Sepang, în Malaezia

    Cursa a treia.

  • 07:30

    Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Klingenthal, în Germania

    Echipe, DT140 Inclusiv avancronica.

  • 08:30

    Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Klingenthal, în Germania

    DT 140 Inclusiv avancronica.

  • 09:40

    Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit

    Finala Programul britanic.

  • 11:30

    Tenis de masă: Finalele Circuitului Mondial, la Zhengzhou, în China

  • 13:00

    Fotbal: Liga Campionilor UEFA

    Tragerea la sorţi.

  • 13:30

    Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Klingenthal, în Germania

    DT 140 Inclusiv avancronica.

  • 14:00

    Fotbal: Liga Europa

    Tragerea la sorţi.

  • 14:30

    Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit

    Finala Programul britanic.

  • 15:35

    Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Klingenthal, în Germania

    DT 140 Inclusiv avancronica.

  • 16:30

    Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria

    Ştafeta feminină.

  • 17:15

    Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria

    Ştafeta masculină Inclusiv avancronica.

  • 18:00

    Schi alpin: Cupa Mondială, la St Moritz, în Elveţia

    Super-G: Proba feminină.

  • 18:45

    Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

    Slalom uriaş masculin - Manşa 1 Inclusiv avancronica.

  • 19:30

    Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa

    Slalom uriaş masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica.

  • 20:15

    Ştirile Eurosport

  • 20:20

    Jocurile olimpice: Împotriva oricăror şanse

  • 20:50

    Jocurile olimpice: Contra regulamentului

  • 21:20

    Fotbal: Premier League

    ,.

  • 21:50

    Fotbal: Premier League

    Etapa a 17-a, Crystal Palace (Anglia) - Brighton and Hove Albion (Anglia).

  • 00:00

    Ştirile Eurosport

  • 00:10

    Tenis: Cupa Diriyah la tenis , în Arabia Saudită

    Finala.

  • 01:45

    Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria

    Feminin, pursuit, 10 km.

  • 02:05

    Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria

    Masculin, pursuit 12,5 km Inclusiv avancronica.