• Top Vizionate Antena 1
  • Generale Prețul cel bun
  • Sport Fotbal Liga 2: Petrolul - U Cluj
  • Filme Vânătoarea de oameni
  • Stiinta & Documentare Fishing & Hunting
  • Desene animate Duck TV
  • Stiri Digi 24
  • Muzica Cat Music Live

Acum: Biatlon: Cupa Mondială Östersund

05:00

Mai sunt ramase 35 minute

Urmează mai târziu

Eurosport 2

  • 05:00

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 06:00

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 06:30

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei

  • 08:30

    Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra

  • 09:30

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek

  • 10:15

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek

  • 11:00

    Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport

  • 11:30

    Ştiri

  • 11:35

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei

  • 13:25

    Ştiri

  • 13:30

    Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka

  • 14:15

    Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka

  • 15:00

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise

  • 16:00

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek

  • 17:00

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 18:00

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 18:30

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 19:00

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 19:50

    Descuiat

  • 19:55

    Descuiat

  • 20:00

    Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra

  • 21:00

    Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra

  • 22:00

    Golf: GolfTv Săptămânal

  • 22:30

    Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla

  • 23:30

    Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer

Mâine (9 Decembrie)

  • 00:30

    Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer

  • 01:00

    Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer

  • 01:30

    Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra

  • 02:30

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei

  • 04:00

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 05:00

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 05:30

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 06:30

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei

  • 08:30

    Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka

  • 09:15

    Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka

  • 10:00

    Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra

  • 10:55

    Ştiri

  • 11:00

    Golf: GolfTv Săptămânal

  • 11:30

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei

  • 13:25

    Ştiri

  • 13:30

    Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla

  • 14:30

    Curling: Campionatele Europene Lillehammer

  • 15:30

    Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport

  • 16:00

    Curling: Calificări pentru Jocurile Olimpice de Iarnă Leeuwarden

  • 18:00

    Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla

  • 19:00

    Curling: Calificări pentru Jocurile Olimpice de Iarnă Leeuwarden

  • 21:00

    Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport

  • 21:30

    Descuiat

  • 21:35

    Descuiat

  • 21:40

    Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra

  • 23:00

    Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka

  • 23:45

    Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka

  • 00:00

    Ştiri

Poimâine (10 Decembrie)

  • 00:00

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 01:00

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise

  • 01:45

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington

  • 02:30

    Snooker: Campionatul Regatului Unit

  • 04:00

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington

  • 04:30

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington

  • 05:00

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 05:45

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 06:30

    Snooker: Campionatul Regatului Unit

  • 08:30

    Combinata nordică: Cupa Mondială Ruka

  • 09:00

    Combinata nordică: Cupa Mondială Ruka

  • 09:30

    Schi fond: Cupa Mondială Ruka

  • 10:00

    Schi fond: Cupa Mondială Ruka

  • 10:30

    Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Panevezys

  • 11:30

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 12:15

    Biatlon: Cupa Mondială Östersund

  • 13:05

    Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka

  • 15:00

    Snooker: Campionatul Regatului Unit

  • 18:30

    Snooker: Campionatul Regatului Unit

  • 19:35

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek

  • 21:20

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise

  • 23:00

    SNOOKER

  • 00:15

    Ştiri

  • 00:20

    SĂRITURI CU SCHIURILE

  • 01:00

    Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer

  • 02:00

    SCHI ACROBATIC