• Top Vizionate Antena 1
  • Generale Neatza cu Răzvan şi Dani
  • Sport Telekom Sport 1
  • Filme Un căţel de Crăciun
  • Stiinta & Documentare Restaurări în stil Las Vegas - Casa...
  • Desene animate Vampirina
  • Stiri Previziuni
  • Muzica Cat Music Live

Acum: Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

08:30

Mai sunt ramase 1 ora si 30 minute

Urmează mai târziu

Eurosport 2

  • 08:30

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

  • 10:30

    Raliuri: Campionatul European de raliuri , în Ungaria - Retrospectivă

  • 11:00

    Jocurile olimpice: Legende vii - U. Uschi (Germania)

  • 11:30

    Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord - Ziua 1

  • 13:30

    Ciclism: Turul Italiei - Best Of

  • 14:30

    Ciclism: Turul Franţei - Best Of

  • 15:30

    Ciclism: Turul Spaniei - Best Of

  • 16:30

    Tenis: Openul Australiei, la Melbourne - Best Of

  • 17:30

    Tenis: Openul Franţei, la Arenele Roland Garros, Paris - Best Of

  • 18:30

    Tenis: Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows, New York - Best Of

  • 19:30

    Jocurile olimpice: Forţa exemplului individual

  • 20:00

    Ciclism: Cursa Milano - San Remo, în Italia

  • 20:55

    Ştirile Eurosport

  • 21:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă

  • 23:00

    Raliuri: Campionatul European de raliuri , în Ungaria - Retrospectivă

  • 23:30

    Ştirile Eurosport

  • 23:35

    Ciclism: Turul Flandrei, în Belgia

  • 00:25

    Ciclism: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa

  • 01:25

    Ştirile Eurosport

  • 01:30

    Jocurile olimpice: Cantonamentele campionilor

Mâine (13 Noiembrie)

  • 00:25

    Ciclism: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa

  • 01:25

    Ştirile Eurosport

  • 01:30

    Jocurile olimpice: Cantonamentele campionilor

  • 02:00

    Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord - Ziua a 2-a

  • 04:00

    Jocurile olimpice: Legende vii - U. Uschi (Germania)

  • 04:30

    Jocurile olimpice: Cantonamentele campionilor

  • 05:00

    Raliuri: Acces în culisele ERC

  • 05:30

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă - Retrospectivă

  • 06:30

    Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord - Ziua a 2-a

  • 08:30

    Jocurile olimpice: Legende vii - U. Uschi (Germania)

  • 09:00

    Jocurile olimpice: Cantonamentele campionilor

  • 09:30

    Jocurile olimpice: Forţa exemplului individual

  • 10:00

    Raliuri: Acces în culisele ERC

  • 10:30

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă - Retrospectivă

  • 11:30

    Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord - Ziua a 2-a

  • 13:30

    Tenis de masă: Cupa Mondială pe echipe, la Tokyo, în Japonia - Finale

  • 15:30

    Raliuri: Acces în culisele ERC

  • 16:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă - Retrospectivă

  • 17:00

    Ciclism: Turul Italiei - Best Of

  • 18:00

    Ciclism: Turul Franţei - Best Of

  • 19:00

    Ciclism: Turul Spaniei - Best Of

  • 20:00

    Sambo: Campionatul Mondial - Ziua a 3-a

  • 20:45

    Tenis: Openul Australiei, la Melbourne - Best Of

  • 21:45

    Tenis: Openul Franţei, la Arenele Roland Garros, Paris - Best Of

  • 22:45

    Tenis: Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows, New York - Best Of

  • 23:45

    Ştirile Eurosport

  • 23:50

    Raliuri: Acces în culisele ERC

  • 00:20

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă - Retrospectivă

  • 01:20

    Jocurile olimpice: Forţa exemplului individual

  • 01:50

    Ştirile Eurosport

  • 01:55

    Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord - Ziua a 3-a

Poimâine (14 Noiembrie)

  • 00:20

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă - Retrospectivă

  • 01:20

    Jocurile olimpice: Forţa exemplului individual

  • 01:50

    Ştirile Eurosport

  • 01:55

    Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord - Ziua a 3-a

  • 04:00

    Ciclism: Turul Franţei - Best Of

  • 05:00

    Tenis: Openul Franţei, la Arenele Roland Garros, Paris - Best Of

  • 06:00

    Jocurile olimpice: Forţa exemplului individual

  • 06:30

    Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord - Ziua a 3-a

  • 08:30

    Ciclism: Turul Italiei - Best Of

  • 09:30

    Ciclism: Turul Franţei - Best Of

  • 10:30

    Ciclism: Turul Spaniei - Best Of

  • 11:30

    Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord - Ziua a 3-a

  • 13:30

    Tenis: Openul Australiei, la Melbourne - Best Of

  • 14:30

    Tenis: Openul Franţei, la Arenele Roland Garros, Paris - Best Of

  • 15:30

    Tenis: Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows, New York - Best Of

  • 16:30

    Tenis de masă: Cupa Mondială pe echipe, la Tokyo, în Japonia - Finale

  • 18:30

    Raliuri: Acces în culisele ERC

  • 19:00

    Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă - Retrospectivă

  • 20:00

    Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Modena, în Italia - Big Air

  • 20:45

    Ştirile Eurosport

  • 20:50

    Ciclism: Turul Italiei - Best Of

  • 21:50

    Ştirile Eurosport

  • 21:55

    Ciclism: Turul Franţei - Best Of

  • 22:55

    Ciclism: Turul Spaniei - Best Of

  • 23:55

    Tenis de masă: Cupa Mondială pe echipe, la Tokyo, în Japonia - Finale

  • 01:55

    Ştirile Eurosport

  • 02:00

    Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord - Ziua a 4-a

  • 04:00

    Jocurile olimpice: Împotriva oricăror şanse

  • 04:30

    Tenis: Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows, New York - Best Of