• Top Vizionate Digi Sport 2
  • Generale Campionatele Europene de înot - Rom...
  • Sport Live Digi Sport Matinal
  • Filme The Boss Baby: Cine-i şef acasă?
  • Stiinta & Documentare Silvia Colloca: Gătind italieneşte
  • Desene animate Duck TV
  • Stiri Digi 24
  • Muzica VH1

Acum: TELESHOPPING

09:00

Mai sunt ramase 8 minute

Urmează mai târziu

Look Plus

  • 09:00

    TELESHOPPING

  • 10:15

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 10:30

    TELESHOPPING

  • 11:30

    Metaloglobus – Gloria Buzău

  • 13:30

    FOTBAL SHOW

  • 14:30

    Aston Villa - Everton

  • 16:30

    PRIMA SPORT SPECIAL

  • 17:00

    Arsenal - Leicester

  • 19:00

    UTA Arad - U Cluj

  • 21:00

    FOTBAL SHOW

  • 21:45

    Petrolul - FC Rapid București

  • 23:45

    FOTBAL SHOW

  • 00:45

    UTA Arad- U Cluj

  • 02:45

    FOTBAL SHOW

  • 03:30

    Petrolul - FC Rapid București

Mâine (14 August)

  • 00:45

    UTA Arad- U Cluj

  • 02:45

    FOTBAL SHOW

  • 03:30

    Petrolul - FC Rapid București

  • 05:30

    FOTBAL SHOW

  • 06:30

    PRIMA SPORT SPECIAL

  • 07:00

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 07:15

    FOTBAL SHOW

  • 07:45

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 08:00

    TELESHOPPING

  • 08:15

    FOTBAL SHOW

  • 08:45

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 09:00

    TELESHOPPING

  • 10:15

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 10:30

    TELESHOPPING

  • 11:00

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 11:15

    TELESHOPPING

  • 12:15

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 12:30

    Brașov – Minaur Baia Mare

  • 14:30

    FOTBAL SHOW

  • 15:30

    GIMNASTICĂ ARTISTICĂ: CAMPIONATUL EUROPEAN

  • 18:30

    FC CFR Cluj – FC Botoșani

  • 20:30

    FOTBAL SHOW

  • 21:30

    FCSB – Chindia Târgoviște

  • 23:30

    FOTBAL SHOW

  • 00:30

    FC CFR Cluj – FC Botoșani

  • 02:30

    FOTBAL SHOW

  • 03:30

    FCSB – Chindia Târgoviște

  • 05:30

    FOTBAL SHOW

Poimâine (15 August)

  • 00:30

    FC CFR Cluj – FC Botoșani

  • 02:30

    FOTBAL SHOW

  • 03:30

    FCSB – Chindia Târgoviște

  • 05:30

    FOTBAL SHOW

  • 06:30

    LA LIGA WORLD

  • 07:00

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 07:15

    PREMIER LEAGUE STORIES

  • 07:45

    PREMIER LEAGUE: THE BIG INTERVIEW

  • 08:15

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 08:30

    TELESHOPPING

  • 08:45

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 09:00

    TELESHOPPING

  • 09:30

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 09:45

    TELESHOPPING

  • 10:00

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 10:15

    TELESHOPPING

  • 11:15

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 11:30

    TELESHOPPING

  • 12:30

    Slatina – Steaua

  • 14:30

    FCSB – Chindia Târgoviște

  • 16:30

    Chelsea - Totenham

  • 18:30

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 18:45

    PREMIER LEAGUE STORIES

  • 19:15

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 19:30

    Verona – Napoli

  • 21:30

    PRIMA SPORT SPECIAL

  • 21:45

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 22:00

    Liverpool – Crystal Palace

  • 01:00

    CFR Cluj - Sahtior Soligorsk

  • 03:00

    FOTBAL SHOW

  • 04:00

    ȘTIRILE PRIMA SPORT

  • 04:15

    REZUMATELE ETAPEI SUPERLIGA