• Top Vizionate Eurosport 2
  • Generale Observator
  • Sport Live Liga a 3-a: Steaua Bucuresti -...
  • Filme De neînvins
  • Stiinta & Documentare Fishing & Hunting
  • Desene animate Duck TV
  • Stiri Digi 24
  • Muzica Cat Music Live

Acum: Fotbal Liga I: Clinceni - Fc Botosani

12:00

Mai sunt ramase 1 ora si 21 minute

Urmează mai târziu

Telekom Sport 2

  • 12:00

    Fotbal Liga I: Clinceni - Fc Botosani

  • 14:00

    Fotbal Italia: Inter - Roma

  • 16:00

    Fotbal Germania: Schalke - Hertha

  • 18:00

    Fotbal Liga 2: U Craiova - Csikszereda

  • 20:00

    Fotbal Germania: Schalke - Hertha

  • 22:00

    Handbal European Cup F: Lokomotiva Moscova - Malaga

  • 23:30

    Fotbal Liga I: Fcsb - Clinceni

  • 01:30

    Fotbal Cupa Romaniei: Viitorul Pandurii - Csu Craiova

  • 03:30

    Fotbal Italia: Lazio - Parma

  • 05:30

    Fotbal Spania: Granada - Real Madrid

Mâine (15 Mai)

  • 01:30

    Fotbal Cupa Romaniei: Viitorul Pandurii - Csu Craiova

  • 03:30

    Fotbal Italia: Lazio - Parma

  • 05:30

    Fotbal Spania: Granada - Real Madrid

  • 06:30

    Formula 3 Spania

  • 07:30

    Fotbal Germania: Schalke - Eintracht Frankfurt

  • 09:30

    Sport 24 (Stiri)

  • 09:45

    Direct Italia: Roma - Lazio

  • 11:45

    Sport 24 (Stiri)

  • 12:00

    Fotbal Liga I: Poli Iasi - Hermannstadt

  • 14:00

    Fotbal Italia: Juventus - Inter

  • 16:00

    Fotbal Germania: Feriburg - Bayern Munchen

  • 18:00

    Fotbal Liga 2: Rapid - Asu Timisoara

  • 20:00

    Fotbal Germania: Leipzig - Borussia Dortmund

  • 22:00

    Handbal Liga Campionilor M: Aalborg - Flensburg

  • 23:30

    Fotbal Liga 2: U Craiova - Csikszereda

  • 01:30

    Fotbal Cupa Romaniei: Dinamo - Astra

  • 03:30

    Rezumate Fotbal: Uefa Europa League

  • 04:30

    Direct Germania: Freiburg - Bayern Munchen

  • 06:00

    Handbal Liga Campionilor F: Aalborg - Flensburg

Poimâine (16 Mai)

  • 01:30

    Fotbal Cupa Romaniei: Dinamo - Astra

  • 03:30

    Rezumate Fotbal: Uefa Europa League

  • 04:30

    Direct Germania: Freiburg - Bayern Munchen

  • 06:00

    Handbal Liga Campionilor F: Aalborg - Flensburg

  • 07:30

    Direct Spania: Barcelona - Celta Vigo

  • 09:30

    Sport 24 (Stiri)

  • 09:45

    Direct Italia: Milan - Cagliari

  • 11:45

    Sport 24 (Stiri)

  • 12:00

    Fotbal Liga I: Fc Arge S- Dinamo

  • 14:00

    Fotbal Italia: Benevento - Crotone

  • 16:00

    Fotbal Germania: Mainz - Borussia Dortmund

  • 18:00

    Fotbal Baraj Liga 2: Mostistea Ulmu - Csa Steaua

  • 20:00

    Fotbal Germania: Freiburg - Bayern Munchen

  • 22:00

    Handbal European Cup M: Aek Atena - Istads

  • 23:30

    Fotbal Liga I: Csu Craiova - Cfr Cluj

  • 09:00

    Direct Spania: Eibar - Real Betis

  • 11:00

    Direct Spania: Granada - Real Madrid

  • 13:00

    Formula 3 Spania

  • 14:00

    Fotbal Italia: Crotone - Verona