• Top Vizionate Antena 1
  • Generale Neatza cu Răzvan şi Dani
  • Sport Telekom Sport 1
  • Filme Un căţel de Crăciun
  • Stiinta & Documentare Restaurări în stil Las Vegas - Casa...
  • Desene animate Vampirina
  • Stiri Știrile dimineții
  • Muzica Cat Music Live

Acum: Rezumate Fotbal Germania

08:00

Mai sunt ramase 1 minute

Urmează mai târziu

Telekom Sport 4

  • 08:00

    Rezumate Fotbal Germania

  • 09:00

    Teleshopping

  • 10:00

    Fotbal Uefa Youth League: Lyon - Benfica

  • 12:00

    Magazin Handbal F Liga Campionilor

  • 12:30

    Teleshopping

  • 13:30

    Tenis Atp Finals

  • 15:30

    Teleshopping

  • 16:30

    Fotbal Liga I: Dinamo - Cfr Cluj

  • 18:30

    Fotbal Spania: Atletico - Espanyol

  • 20:30

    Handbal M Liga Campionilor: Dinamo - Wisla Plock

  • 22:00

    Fotbal Uefa Youth League: Lyon - Benfica

  • 00:00

    Tenis Atp Finals

  • 02:00

    Fotbal Cupa Romaniei: Foresta - Dinamo

  • 04:00

    Fotbal Liga I: Dinamo - Cfr Cluj

Mâine (13 Noiembrie)

  • 00:00

    Tenis Atp Finals

  • 02:00

    Fotbal Cupa Romaniei: Foresta - Dinamo

  • 04:00

    Fotbal Liga I: Dinamo - Cfr Cluj

  • 06:00

    Fotbal Liga 2: Rapid - U Cluj

  • 08:00

    Euro Center

  • 09:00

    Teleshopping

  • 10:00

    Fotbal Uefa Youth League: Atalanta - Man. City

  • 12:00

    Magazin Handbal M Liga Campionilor

  • 12:30

    Teleshopping

  • 13:30

    Tenis Atp Finals

  • 15:30

    Teleshopping

  • 16:30

    Fotbal Liga I: Hrmannstadt - Fc Viitorul

  • 18:30

    Fotbal Spania: Betis - Sevilla

  • 20:30

    Handbal M Liga Campionilor: Dinamo - Kadetten

  • 22:00

    Fotbal Uefa Youth League: Atalanta - Man. City

  • 00:00

    Tenis Atp Finals

  • 02:00

    Fotbal Cupa Romaniei: Sanatatea Cluj - Petrolul

  • 04:00

    Fotbal Liga I: Hrmannstadt - Fc Viitorul

  • 06:00

    Fotbal Liga 2: Petrolul - Pandurii Tg Jiu

Poimâine (14 Noiembrie)

  • 00:00

    Tenis Atp Finals

  • 02:00

    Fotbal Cupa Romaniei: Sanatatea Cluj - Petrolul

  • 04:00

    Fotbal Liga I: Hrmannstadt - Fc Viitorul

  • 06:00

    Fotbal Liga 2: Petrolul - Pandurii Tg Jiu

  • 08:00

    Rezumate Fotbal Italia

  • 09:00

    Teleshopping

  • 10:00

    Fotbal Uefa Youth League: Real Madrid - Galatasaray

  • 12:00

    Rezumate Fotbal Liga I

  • 12:30

    Teleshopping

  • 13:30

    Tenis Atp Finals

  • 15:30

    Teleshopping

  • 16:30

    Fotbal Liga I: Astra - Fc Voluntari

  • 18:30

    Fotbal Germania: Freiburg - Frankfurt

  • 20:30

    Handbal M Liga Campionilor: Kristiansand - Dinamo

  • 22:00

    Fotbal Uefa Youth League: Real Madrid - Galatasaray

  • 00:00

    Tenis Atp Finals

  • 02:00

    Fotbal Cupa Romaniei: Fc Voluntari - Csu Craiova

  • 04:00

    Fotbal Liga I: Astra - Fc Voluntari

  • 06:00

    Fotbal Liga 2: U Cluj - Concordia