• Top Vizionate AXN
  • Generale Hulk uriașul
  • Sport Rezumate Fotbal: Uefa Champions Lea...
  • Filme Super tatăl
  • Stiinta & Documentare Fishing & Hunting
  • Desene animate Duck TV
  • Stiri Pro TV News
  • Muzica Etno TV

Acum: Câştigă România!

01:00

Mai sunt ramase 21 minute

Urmează mai târziu

TVR 2

  • 01:00

    Câştigă România!

  • 02:00

    Iarna amintirilor

  • 03:10

    Agatha Christie: vinovat fără vină

  • 04:40

    România…în bucate

  • 05:10

    Luminiţa de la miezul nopţii

  • 06:10

    Teleshopping

  • 06:55

    Imnul României

  • 07:00

    Cap compas

  • 07:30

    România…în bucate

  • 08:00

    Destine ca-n filme

  • 08:50

    Teleshopping

  • 09:00

    Teleșcoala - Clasa a VIII-a

  • 09:30

    Teleșcoala - Clasa a XII-a

  • 10:00

    Documentar 360° Geo

  • 11:00

    Câştigă România!

  • 12:00

    Telejurnal TVR 2

  • 12:30

    Patinaj artistic, Turneul celor 4 continente Tallin 2022

  • 15:00

    Teleșcoala - Clasa a XII-a

  • 15:30

    Teleșcoala - Clasa a XII-a

  • 16:00

    Mândrie şi pasiune

  • 17:00

    România…în bucate

  • 17:30

    Prietenii neobişnuite

  • 18:00

    E vremea ta!

  • 18:20

    Patinaj artistic, Turneul celor 4 continente Tallin 2022

  • 20:20

    Gala Umorului

  • 21:20

    Gala Umorului

  • 22:15

    Reteaua de idoli

  • 23:10

    Mândrie şi pasiune

  • 00:10

    Patinaj artistic, Turneul celor 4 continente Tallin 2022

  • 02:10

    Iarna amintirilor

  • 03:20

    România…în bucate

Mâine (22 Ianuarie)

  • 00:10

    Patinaj artistic, Turneul celor 4 continente Tallin 2022

  • 02:10

    Iarna amintirilor

  • 03:20

    România…în bucate

  • 03:45

    MotorVlog

  • 04:10

    Distracţiile lui Cazacu

  • 04:40

    Pescar hoinar

  • 05:05

    Documentar 360° Geo

  • 06:00

    Cap compas

  • 06:25

    Teleshopping

  • 06:55

    Imnul României

  • 07:00

    Teleshopping

  • 07:30

    România…în bucate

  • 08:00

    Generaţia Fit

  • 08:30

    Euromaxx

  • 09:00

    MotorVlog

  • 09:30

    Fara prejudecati

  • 10:00

    Mic dejun cu un campion

  • 11:00

    D'ale lu' Mitică

  • 12:00

    Descălecaţi în Carpaţi

  • 12:30

    Patinaj artistic, Turneul celor 4 continente Tallin 2022

  • 16:20

    Iarna amintirilor

  • 17:30

    Distracţiile lui Cazacu

  • 18:00

    Ora de ştiri

  • 18:45

    Patinaj artistic, Turneul celor 4 continente Tallin 2022

  • 18:50

    E vremea ta!

  • 20:25

    Doctor Quinn

  • 22:10

    Legături de sânge

  • 00:10

    Turneul celor 4 continente Tallin

  • 01:35

    Distracţiile lui Cazacu

  • 02:00

    Ora de ştiri

  • 02:50

    Legături de sânge

Poimâine (23 Ianuarie)

  • 00:10

    Turneul celor 4 continente Tallin

  • 01:35

    Distracţiile lui Cazacu

  • 02:00

    Ora de ştiri

  • 02:50

    Legături de sânge

  • 04:30

    Doctor Quinn

  • 06:10

    Filler

  • 06:25

    Teleshopping

  • 06:55

    Imnul României

  • 07:00

    Teleshopping

  • 07:30

    România…în bucate

  • 08:00

    Repere sacre

  • 09:00

    Ferma

  • 10:00

    Pescar hoinar

  • 10:30

    Natură şi aventură

  • 11:00

    Zbuciumatul destin al lui Cuza Vodă

  • 11:30

    Patinaj artistic, Turneul celor 4 continente Tallin 2022

  • 15:20

    Drag de Romania mea!

  • 16:15

    Drag de Romania mea!

  • 17:10

    Patinaj artistic, Turneul celor 4 continente Tallin

  • 17:30

    Patinaj artistic, Turneul celor 4 continente Tallin

  • 20:10

    Un comisar acuză

  • 22:10

    Măcelarul

  • 00:00

    Luminiţa de la miezul nopţii

  • 01:00

    Câştigă România!

  • 02:00

    Ora de ştiri

  • 02:45

    Agatha Christie: vinovat fără vină