• Top Vizionate Pro TV
  • Generale Ştirile Pro Tv
  • Sport Formula 3 Spania
  • Filme Lucy printre stele
  • Stiinta & Documentare Minciuni încâlcite
  • Desene animate Boomerang
  • Stiri Ediție specială
  • Muzica Cat Music Live

Acum: Teleshopping

13:00

Mai sunt ramase 30 minute

Urmează mai târziu

TVR 3

  • 13:00

    Teleshopping

  • 13:30

    Regatul Sălbatic

  • 13:55

    Teleshopping

  • 14:00

    Teleşcoala in limba maghiară

  • 14:50

    Poesis

  • 15:00

    Mic dejun cu un campion

  • 15:55

    Poesis

  • 16:00

    Regiunea in obiectiv

  • 16:55

    Teleshopping

  • 17:00

    Telejurnal regional

  • 17:55

    Maşina timpului

  • 18:00

    Telejurnal Moldova

  • 18:55

    Teleshopping

  • 19:00

    Cântec şi poveste

  • 20:00

    Cap de afiş

  • 20:55

    Poesis

  • 21:00

    Ghici cine vine la cină?

  • 22:00

    Gala Hop 2020

  • 23:35

    Festivalul de Jazz Ploieşti 2020

  • 00:45

    Poesis

  • 01:00

    Nocturne

  • 01:50

    Pastila de artă

Mâine (14 Mai)

  • 00:45

    Poesis

  • 01:00

    Nocturne

  • 01:50

    Pastila de artă

  • 02:00

    Cântec şi poveste

  • 03:00

    Cap de afiş

  • 04:00

    Ghici cine vine la cină?

  • 05:00

    Toţi împreună

  • 06:55

    Imnul României

  • 07:00

    Matinalii

  • 07:55

    Maşina timpului

  • 08:00

    Matinalii

  • 08:55

    Teleshopping

  • 09:00

    Matinalii

  • 09:55

    Teleshopping

  • 10:00

    Teleşcoala in limba maghiară

  • 10:50

    Maşina timpului

  • 11:00

    Toţi împreună

  • 13:00

    Teleshopping

  • 13:30

    Drumuri aproape

  • 13:55

    Teleshopping

  • 14:00

    Teleşcoala in limba maghiară

  • 14:50

    Poesis

  • 15:00

    Dialoguri cu Andrei Marga

  • 15:30

    Legal 100%

  • 16:00

    Regiunea in obiectiv

  • 16:55

    Teleshopping

  • 17:00

    Volei masculin: Albania - România

  • 18:30

    Drumuri aproape

  • 18:55

    Teleshopping

  • 19:00

    Cântec şi poveste

  • 20:00

    Cap de afiş

  • 20:55

    Poesis

  • 21:00

    Drumul lui Leşe

  • 21:50

    Poesis

  • 22:50

    Pastila de artă

  • 23:00

    Deportaţii

  • 23:50

    Tură prin cultură

  • 00:00

    Spectacolul lumii

  • 00:30

    Volei masculin: Slovacia - Elveția

  • 02:00

    Cântec şi poveste

  • 03:00

    Cap de afiş

Poimâine (15 Mai)

  • 00:00

    Spectacolul lumii

  • 00:30

    Volei masculin: Slovacia - Elveția

  • 02:00

    Cântec şi poveste

  • 03:00

    Cap de afiş

  • 04:00

    Dialoguri cu Andrei Marga

  • 04:30

    Legal 100%

  • 05:00

    Toţi împreună

  • 06:55

    Imnul României

  • 07:00

    Satul meu

  • 08:00

    Fără prejudecăţi

  • 09:00

    Timişoara, capitală culturală europeană

  • 09:30

    Selfie

  • 10:00

    Spirit şi credinţă

  • 11:00

    Biruitorii

  • 11:30

    Sarea în bucate

  • 12:00

    Locuri, oameni şi comori

  • 12:30

    Istorii ascunse

  • 13:00

    Teleshopping

  • 13:15

    Racord

  • 13:30

    Academia Romană-prezentul continuu

  • 14:00

    În prelungiri

  • 15:30

    A doua Romanie

  • 16:30

    La un pas de România

  • 17:00

    Volei masculin: România - Elvetia

  • 18:30

    Locuri, oameni şi comori

  • 19:00

    Reporter special

  • 19:25

    Reporter special

  • 20:00

    Regatul Sălbatic

  • 20:30

    Vizual

  • 21:00

    Seară de dans contemporan

  • 21:50

    Tură prin cultură

  • 22:00

    Remix

  • 22:55

    Pastila de artă

  • 23:00

    Afacerea Est

  • 00:30

    Volei masculin: Albania - Slovacia

  • 02:00

    Biruitorii

  • 02:30

    Istorii ascunse

  • 03:00

    Remix