• Top Vizionate National Geographic
  • Generale Știrile Kanal D
  • Sport Digi Sport Special
  • Filme Clona
  • Stiinta & Documentare Dezastre în aer
  • Desene animate Duck TV
  • Stiri Ştirile România TV
  • Muzica Cat Music Live

Acum: Spectacolul lumii

00:00

Mai sunt ramase 22 minute

Urmează mai târziu

TVR 3

  • 00:00

    Spectacolul lumii

  • 00:30

    Academia Romană-prezentul continuu

  • 01:00

    Telejurnal regional

  • 01:55

    Pastila de artă

  • 02:00

    Cântec şi poveste

  • 02:55

    Maşina timpului

  • 03:00

    Telejurnal Moldova

  • 03:55

    Carte de citire

  • 04:00

    Drumul lui Leşe

  • 04:50

    Poesis

  • 05:00

    Toţi împreună

  • 06:55

    Imnul României

  • 07:00

    Acasă, la ţară

  • 08:00

    Program preluat de la Televiziunea Publică din Ucraina destinat refugiaţilor

  • 08:50

    Lumină din lumină

  • 09:55

    Maşina timpului

  • 10:00

    Selfie

  • 10:30

    Europa 360°

  • 11:00

    Biruitorii

  • 11:30

    Timişoara, capitală culturală europeană

  • 12:00

    Locuri, oameni şi comori

  • 12:30

    Istoria necunoscută

  • 13:00

    Teleshopping

  • 13:15

    Racord

  • 13:30

    Academia Romană-prezentul continuu

  • 14:00

    În prelungiri

  • 15:30

    Art pass

  • 16:00

    Vizual

  • 16:30

    A doua emigrare

  • 16:55

    Maşina timpului

  • 17:00

    Caravana TVR 3

  • 18:30

    Regatul Sălbatic

  • 19:00

    Music (R)evolution

  • 19:30

    Romanii şi lumea

  • 20:00

    Program preluat de la Televiziunea Publică din Ucraina destinat refugiaţilor

  • 21:55

    Maşina timpului

  • 22:00

    Remix

  • 22:55

    Pastila de artă

  • 23:00

    2+2

  • 00:40

    În prelungiri

  • 02:05

    Remix

  • 03:00

    Transparenţe

Mâine (22 Mai)

  • 00:40

    În prelungiri

  • 02:05

    Remix

  • 03:00

    Transparenţe

  • 04:00

    Romanii şi lumea

  • 04:30

    Vizual

  • 05:00

    A doua emigrare

  • 05:30

    Timişoara, capitală culturală europeană

  • 06:00

    Locuri, oameni şi comori

  • 06:30

    Regatul Sălbatic

  • 06:55

    Imnul României

  • 07:00

    Satul meu

  • 08:00

    Program preluat de la Televiziunea Publică din Ucraina destinat refugiaţilor

  • 08:50

    Lumină din lumină

  • 09:55

    Maşina timpului

  • 10:00

    Liturghia de Duminică

  • 11:30

    Rugby, Liga Naţională: RC Bârlad - CS Dinamo

  • 13:30

    Vine Cluju' pe la noi

  • 15:00

    Descriptio Moldaviae

  • 15:30

    Tură prin cultură

  • 15:45

    Poesis

  • 16:00

    Cântec şi poveste

  • 16:55

    Maşina timpului

  • 17:00

    Identitate Basarabia

  • 17:30

    Reporter special

  • 18:00

    Telejurnal Moldova

  • 18:30

    Dialoguri cu Andrei Marga

  • 19:00

    Documentar

  • 19:55

    Maşina timpului

  • 20:00

    Program preluat de la Televiziunea Publică din Ucraina destinat refugiaților

  • 21:55

    Maşina timpului

  • 22:00

    Teatru TV

  • 00:00

    Caravana TVR 3

  • 01:25

    Maşina timpului

  • 01:30

    Descriptio Moldaviae

  • 02:00

    Cântec şi poveste

Poimâine (23 Mai)

  • 00:00

    Caravana TVR 3

  • 01:25

    Maşina timpului

  • 01:30

    Descriptio Moldaviae

  • 02:00

    Cântec şi poveste

  • 02:55

    Maşina timpului

  • 03:00

    Vine Cluju' pe la noi

  • 04:30

    Documentar

  • 05:25

    Maşina timpului

  • 05:30

    Memoria locului

  • 06:00

    Identitate Basarabia

  • 06:30

    Arhiva vie

  • 00:00

    Drumul lui Leşe

  • 00:50

    Tură prin cultură

  • 01:00

    Telejurnal regional

  • 01:55

    Pastila de artă