• Top Vizionate Antena 1
  • Generale Acces direct
  • Sport Live Stirile Digi Sport
  • Filme Albă ca Zăpada și Războinicul Vânăt...
  • Stiinta & Documentare Doctor Pol
  • Desene animate Masha și ursul
  • Stiri Digi 24
  • Muzica Cat Music Live

Acum: Top 10: Tehnologii de război

18:00

Mai sunt ramase 37 minute

Urmează mai târziu

Viasat History

  • 18:00

    Top 10: Tehnologii de război

  • 19:05

    Comori descifrate

  • 20:00

    Vietnamin sota

  • 21:00

    Misterul piramidelor

  • 21:55

    Fabrici de război

  • 22:50

    Pe urmele Orient Express-ului

  • 23:50

    Strict secret: O poveste atomică

  • 00:50

    Nilul și istoria lui de 5000 de ani

  • 01:45

    Oraşele nevăzute ale Italiei

  • 02:45

    Pe linia frontului

Mâine (2 Martie)

  • 00:50

    Nilul și istoria lui de 5000 de ani

  • 01:45

    Oraşele nevăzute ale Italiei

  • 02:45

    Pe linia frontului

  • 03:40

    Al Doilea Război Mondial în culori

  • 04:35

    Top 10: Tehnologii de război

  • 05:30

    Misterele muzeului

  • 06:15

    Istoria interzisă

  • 07:10

    Misterele muzeului

  • 08:05

    Misterele muzeului

  • 08:55

    Comori descifrate

  • 09:55

    Misterul piramidelor

  • 10:50

    De-a lungul și de-a latul Nilului

  • 11:55

    Hărţi criminale

  • 12:50

    Comori descifrate

  • 13:50

    Nilul și istoria lui de 5000 de ani

  • 14:50

    Oraşele nevăzute ale Italiei

  • 15:50

    Pe linia frontului

  • 16:55

    Al Doilea Război Mondial în culori

  • 17:55

    Top 10: Tehnologii de război

  • 19:00

    Comori descifrate

  • 19:55

    Maşinării ucigaşe

  • 21:00

    Misterul piramidelor

  • 21:55

    Fabrici de război

  • 22:55

    Pe urmele Orient Express-ului

  • 23:45

    O zi la Auschwitz

  • 13:35

    Fabrici de război

  • 14:30

    Fabrici de război

  • 15:25

    Viena: Imperiu, dinastie și vis

  • 16:25

    Vânătorul neolitic

Poimâine (3 Martie)

  • 01:00

    Pe urmele căutătorilor de aur

  • 02:05

    Misterul piramidelor

  • 03:05

    Pe linia frontului

  • 04:00

    Al Doilea Război Mondial în culori

  • 04:55

    Top 10: Tehnologii de război

  • 05:50

    Misterele muzeului

  • 06:30

    Neamuri blestemate

  • 07:05

    Veşmintele istoriei

  • 07:40

    Invenții extraordinare

  • 08:10

    Misterul piramidelor

  • 09:10

    Misterul piramidelor

  • 10:05

    Secretele muzeelor

  • 11:00

    Titanicul: Povești din adâncuri

  • 11:55

    Hărţi criminale

  • 12:50

    Istoria interzisă

  • 13:45

    Pe urmele căutătorilor de aur

  • 14:50

    Secretele piramidelor

  • 15:50

    Pe linia frontului

  • 16:55

    Al Doilea Război Mondial în culori

  • 18:00

    Top 10: Tehnologii de război

  • 19:05

    Comori descifrate

  • 20:00

    Bătălia din Creta

  • 21:05

    Titanicul: Povești din adâncuri

  • 22:00

    Fabrici de război

  • 22:55

    Imperii prăbușite

  • 23:50

    Femeile din cel de-Al Treilea Reich

  • 00:55

    Pe urmele căutătorilor de aur

  • 02:00

    Secretele piramidelor

  • 03:05

    Pe linia frontului

  • 04:00

    Al Doilea Război Mondial în culori